Ірина Верещук в "Великому вечорі" з Василем Головановим (09.09)

Розміщено: 10.09.2019

У програмі "Великий вечір" з Василем Головановим обговорили роботу Верховної Ради, тарифну політику України, повернення 35 українських військовополонених, заяву Корнієнка, що для обдуманого прийняття бюджету необхідно відмовитися від практики "бюджетної ночі", рішення Нацради звернутися до суду, щоб позбавити ліцензії телеканал NEWSONE.

Народний депутат від фракції "Слуга народу" Ірина Верещук заявила, що якщо в парламенті помітять "кнопкодава" від фракції "Слуга народу", то така людина буде виключена з фракції.

"Якщо депутат "кнопкодавив" - це порушення Конституції, порушення регламенту і це виключення, автоматичне позбавлення депутатського статусу", - зазначила вона.

Щодо повернення полонених українців, Верещук наголосила, що людей потрібно цінувати поки вони живі і повертати за будь-яку ціну, а потім вже розбиратися в домовленостях

"Повернення наших хлопців додому вважаю дуже великим позитивним імпульсом для наших хлопців на Сході, для тих, хто готується йти в армію, для курсантів ліцеїв, вони бачать, що держава бореться за свого солдата, за кожне його життя. Я думаю, що не потрібно навіть пояснювати чому це потрібно робити для батьків, для людей, для самої держави - це наша гордість і наша гідність. Людей потрібно цінувати поки вони живі і повертати за будь-яку ціну, а потім вже розбиратися в домовленостях", - додала нардеп.

 

Гість програми "Великий Вечір" на NEWSONE з Василем Головановим — Верещук Ірина, народний депутат України, фракція "Слуга народу".


Підписуйтесь на NEWSONE в Telegram. Дізнавайтесь першими найважливіші новини.