Ілля Ківа в "Великому вечорі" з Василем Головановим (09.09)

Розміщено: 10.09.2019

У програмі "Великий вечір" з Василем Головановим обговорили реформування Генеральної прокуратури, тарифну політику України, повернення 35 українських військовополонених, ринок землі.

Народний депутат від фракції "Опозиційна платформа — За життя" Ілля Ківа вважає, що, обмін, який відбувся 7 вересня, "найвеличніше", що відбувалося з Україною з 2014 року.

За його словами, це стало "відправною точкою" для прямого переговорного процесу між Володимиром Зеленським та Володимиром Путіним.

"Цей обмін — це перший крок до відновлення переговорного процесу між Україною та Росією, який повинен пройти в прямому контакті двох президентів", - підкреслив нардеп.

Крім цього Ківа заявив, що продаж землі — це питання національної безпеки України.

"Земля це мати наша рідна, не можна її продавати. Адже українці не зможуть купити і сантиметра землі. Сьогодні вже підготовлені цілі компанії, які куплять і ми до кінця життя будемо батраками ... Наша партія буде боротися і відстоювати інтереси не американських, неєвропейських, а інтереси українських громадян ", - висловився нардеп.


Гість програми "Великий Вечір" на NEWSONE з Василем Головановим — Ківа Ілля, народний депутат України, фракція "Опозиційна платформа — За життя".