Дмитро Раімов в "Великому вечорі" з Василем Головановим (18.11)

Розміщено: 19.11.2019

У програмі "Великий вечір" з Василем Головановим обговорили тиск на свободу слова, заяву Богдана, що він розчарувався в "Слузі народу", а у багатьох "слуг народу" почалася "зоряна хвороба", інтерв'ю Коломойського, оприлюднення аудіозапису виключеним з "Слуги народу" Поляковим, на якому його колеги спілкуються з главою поліції Дніпропетровської області.

Політтехнолог Дмитро Раімов заявив, що, можливо, інтерв'ю Коломойського - це далекоглядний крок, щоб поставити МВФ в певні рамки.

"Якщо інтерв'ю Коломойського погоджено з президентом, тобто Коломойський видає деякі фрази, які необхідно адресувати на Захід і в Росію, тобто зовнішній фактор, тоді все, що він говорить це практично проект подальших дій, і ми повинні подивитися на інтерв'ю, як на можливі дії президента, але тоді потрібно бути не зовсім грамотною людиною, щоб перед зустріччю з МВФ видавати таке інтерв'ю. Тому що багато зустрічей закінчувалися питанням: а хто ж такий Коломойський? Може бути, що це далекоглядний крок, щоб поставити МВФ в певні рамки, може, стратегія така була", - зазначив політтехнолог.

На думку Раімова, якщо інтерв'ю Коломойського не погоджено з президентом, то тоді це спроба самостійної гри Коломойського.

"Це може бути не узгоджена історія з президентом, то тоді це спроба самостійної гри Коломойського. Він так показав свою значимість для росіян, так показав значимість для американців і МВФ, і він так показує свою велику роль в будівництві країни. Але якщо це не погоджено з президентом, то це, дійсно, його приватна думка", - резюмував експерт.

 

Гість програми "Великий Вечір" на NEWSONE з Василем Головановим - Дмитро Раімов, політтехнолог.


Підписуйтесь на NEWSONE в Telegram. Дізнавайтесь першими найважливіші новини.