Андрій Пальчевський в "Великому вечорі" з Василем Головановим (11.11)

Розміщено: 12.11.2019

У програмі "Великий вечір" з Василем Головановим обговорили заяву Зеленського про те, що іноземці зможуть купувати українську землю тільки після референдуму, з'їзд "Слуги народу", на якому делегати обрали нового голову партії - Олександра Корнієнка, анонс "Слуги народу" про зміну ідеології, заяву Глузмана про те, що президент привертає випадкових людей, що може спричинити катастрофічні наслідки.

Телеведучий і бізнесмен Андрій Пальчевський заявив, що депутати партії "Слуга народу" готові протестувати і виходити з неї.

"Я не очікував, що Володимир Олександрович Зеленський буде настільки секвеструваний, зменшений, обмежений, з точки зору його контактів, з громадською думкою. Почалися хвацькі гри з монобольшістю, які моментально призвели до зарозумілості. Виявляється, що в монобольшості теж є розумні люди, вони кажуть: "Зачекайте, так ми за державу чи за деяких представників кланів?" Ці люди готові протестувати, вони готові виходити вже звідти", - зазначив бізнесмен.

За словами Пальчевського, президент не поїхав на з'їзд, тому що він не любить погані новини.

"У коридорі йому б сказали, що все не так: "Не такі ми вже всі зелені. Ви знаєте, ви ж тоді розповідали про лібертаріанство, а зараз - про соціалізм, про соціальність"", - сказав телеведучий.

На його думку, відсутність ідеології в партії "Слуга народу" - було сильною стороною в передвиборній кампанії.

 

Гість програми "Великий Вечір" на NEWSONE з Василем Головановим - Андрій Пальчевський, телеведучий, бізнесмен.


Підписуйтесь на NEWSONE в Telegram. Дізнавайтесь першими найважливіші новини.