"Особиста територія" (25.01)

Розміщено: 26.01.2020

У студії програми "Особиста територія" з Оленою Кирик обговорили демографічну ситуацію в Україні, домашнє насильство в Україні, роботу, сім'ю, особисте життя.

Актриса і телеведуча Сніжана Єгорова наголосила, що в Україні катастрофічна демографічна ситуація.

"За останні п'ять років демографічна ситуація не просто погіршилася, на мій погляд, вона стала катастрофічною. Жінки не просто не хочуть народжувати дітей, вони не мають можливостей".

Актриса також зазначила, що більшість молодих людей не готові брати на себе відповідальність за сім'ю.

"Я об'їздила Україну і знаю її справжню. Всі жінки в Україні бажають сімейного щастя. У нас немає жодної жінки, яка сказала б, що вона childfree (вільна від дітей), що вона емансипована, не хоче виходити заміж, не хоче дітей. Але бажаючи всього цього, ми озираємося і бачимо, а за кого виходити заміж? Більшість хлопчиків або виїжджають з країни, або мамині синочки, або вони не готові брати відповідальність на себе. Так, вони хочуть займатися сексом, але це такий вільний секс. Про дітей мова не йде, тому що всі зараз розуміють, що діти - це не просто народив і воно якось там виросте. Дитина - це серйозні витрати, і це реальна проблема".

Сніжана Єгорова розповіла, що ініціювала зміни в законодавстві для захисту матерів-одиначок.

"Я знаю, що таке бути незахищеною жінкою, матір'ю-одиначкою в країні, якої всім начхати на жінку з дитиною. Саме тому я, як громадський діяч, ініціювала зміни в законодавстві. Тому що багато жінок в Україні потрапили в цю пастку. Маючи вищу освіту, роблячи свій бізнес, жінки потрапляли в пастку під дію маніпуляторів, які розповідали про шалене кохання. А потім ці чоловіки шантажували цих жінок тим, що вони не можуть вирішувати самостійно долю дітей".

Актриса також зазначила, що багато людей пішло з її простору в період, коли вона займалася зміною в законодавстві.

"Мені здавалося, що я тримаю високо планку, що я впевнена в собі, вирішу будь-яке питання. Але ніхто мені не дав гарантії, коли я починала всі ці історії зі зміною законодавства, що ми досягнемо результату. Іноді було настільки страшно, так самотньо і ніякої підтримки. І дуже багато людей пішло з мого життя, тому що я була пов'язана з негативом, а вони хотіли бути веселими, з шоу-бізнесу. Тобто дуже почистити простір навколо мене. Але я вдячна, тому що тільки тепер я розумію хто я насправді", - резюмувала телеведуча.

 

Гостя студії - Сніжана Єгорова, актриса і телеведуча.


Підписуйтесь на NEWSONE в Facebook. Дізнавайтесь першими найважливіші новини.