Євро-2016: переможний танок валлійського бороданя Джо Ледлі став хітом соцмереж

Розміщено: 27.06.2016
У збірної Уельсу, яка пробилася в чвертьфінал чемпіонату Європи, з'явився свій ритуал на удачу. У головної команди-сенсації Євро-2016, збірної Уельсу, з'явився свій гравець-талісман. І це зовсім не лідер команди Гарет Бейл, який забив вже 3 м'ячі на турнірі, і не Аарон Ремзі, який відзначився двома результативними передачами. Це - бородань Джо Ледлі, який придумав власний ритуал. Після переможних матчів він виконує оригінальний танець, який сам і вигадав. Вперше він виконав його перед трибунами після переможної гри групового етапу зі збірною Росії (3:0) https://twitter.com/sportlobster/status/745193701971009536 А потім, вже «на біс», повторив танок в роздягальні збірної Уельсу після перемоги в грі 1/8 фіналу над командою Північної Ірландії (1:0). Станцював прямо на столі, виконуючи складні па серед коробок від піци. https://twitter.com/MOTDmag/status/747111450724929536 Відео перформансу Ледлі вже зібрало десятки тисяч переглядів в соцмережах, а сам футболіст зобов'язується виконувати танець після кожної перемоги на Євро-2016. Нагадаємо, що збірна Уельсу в чвертьфіналі Євро-2016 зіграє 1 липня проти команди Бельгії.