Прямий ефір

Полювання на перевертнів

Розміщено: 01.02.2019
Програма "Радар". Фото: newsone.ua

Проституцію – називають професією, з нульовими відрахуваннями до бюджету. Суспільство розділилося. Одні за легалізацію, інші проти. Серед противників моралісти і ті хто годується з цього бізнесу.

Згідно офіційної статистики. Минулого року поліція нарахувала трохи менше тисячі дівчат легкої поведінки. За неофіційними даними, їх 50 тисяч. І це ті, що працюють постійно.

Радар влаштував маcштабну спецоперацію. Оператори, охорона, журналістки, купа спецтехніки. Та головне перевтілені журналістки. Декількома екіпажами ми вирушили в одне з популярних місць, де торгують коханням. Ми спровокували сутенерів та їхніх покровителів. Змусили вийти з тіні тих, хто зазвичай стоїть за спинами дівчат. Без кого кохання при дорогах не продається.

 

Підпілля кохання 

На початку року поліція відзвітувала про викриття в центрі столиці аж двох борделів. І судячи з того як цю новину рознесли. Це прям подія року.

Так для порівняння. За 15 хвилин наші журналісти просто в інтернеті знайшли контакти десятків борделів. Іще годину витратили аби зафіксувати, що вони реальні.

Виникає питання, за що тоді отримують зарплату профільні підрозділи поліції. Чи може їм вигідно, аби тіньовий бізнес працював?

 

Масаж з полуничкою 

Якщо борделі не надто афішують свою діяльність. Масажні салони та нічні сптриптизклуби відкрито працюють. Нічого протизаконного ж не пропонують. Просто в одному місті оголені тіла танцюють, в інших голі масажистки. Але насправді всі знають, що прейскурант послуг у цих місцях набагато довший. І отримати можна набагато більше.

Радар влаштував одразу два есперемента. Журналісти влаштувалися на роботу до масажних салонів. Та зробили контрольну закупку в чоловічому клубі.  

 

Метелики зі сходу 

Гарячий ексклюзив із прифронтової території. Два одкровення: місцевої повії та одного з високопосадовців поліції Донеччини. Що там із проституцією на Сході?  За якими правилами там торгують тілами. Хто до кого ходить і хто кому платить. Ціни, Кришування, Зливи. Інформація, яку ви маєте знати. Все це із перших вуст.

Источник: newsone.ua

Підписуйся на NEWSONE в Facebook. Дізнавайся першим найважливіші новини.

Загрузка...