Слухати
Слухати

Суб'єктивні підсумки дня (17.06)

18.06.2017

Однією з основних тем підсумкової програми було звернення Святослава Вакарчука до молоді із закликом змінити стратегію розвитку України.

Вакарчук своїми заявами готує грунт для участі в майбутніх президентських виборах, вважає Герман.

"За заявами Святослава Вакарчука відчувається робота серйозних західних технологів. Так кажуть майбутні кандидати в президенти. Можливо, на наступних виборах у нього і не буде шансу перемогти, але у нього є молода аудиторія ... Він їздить не тільки по західних регіонах, він намагається об'єднати країну. Видно, як він робить цю країну на перспективу, видно, що з ним серйозно працюють і в нього серйозно вкладають. Те, що він говорить - це не музика і не поезія, а дуже серйозна політика, робота політтехнологів", - припустила Герман.

Крім цього, обговорили майбутню зустріч Порошенка з Трампом.

За даними джерел, Україна і США домовилися про зустріч президентів у Вашингтоні наступного тижня. Міністр закордонних справ Павло Клімкін підтвердив факт майбутньої зустрічі, проте не став називати точну дату.

"Зустріч відбудеться, звичайно, ми її готуємо. Але ми повинні витримати інтригу", - зазначив він.

Найближчим часом, уточнив Клімкін, представники Адміністрації президента України і Білого дому синхронно оголосять дату зустрічі.

За словами Клімкіна, в ході переговорів будуть обговорюватися питання виконання РФ мінських домовленостей, ситуацію в Криму, доступ міжнародних спостерігачів на півострів. Також Порошенко з Трампом обговорять поглиблення співробітництва, українські реформи і сферу безпеки.

Також прокоментували побиття учасників акції проти перейменування проспекту Ватутіна в проспект Шухевича в Києві, проблему зі сміттям у Львові, підвищення квартплати в Києві з 1 липня.

Традиційно в суботу "Суб'єктивні підсумки тижня" підбиваємо разом в Ганною Герман.

Подписывайся на NewsONE в Facebook. Узнавай первым самые важные новости.

Loading...