Слухати
Слухати

Суб'єктивні підсумки дня (13.06)

14.06.2017

Однією з головних тем програми стало введення безвізового режиму України з ЄС.

Безвізовий режим з країнами Євросоюзу є радістю президента України Петра Порошенка, якою замилили очі якоїсь частини українців, щоб показати, що у нього є перемоги, вважає Савченко.

За її словами, українці заплатили дорогу ціну зовсім не за безвіз, а за свободу. "Це не ціна безвіза. У цій ситуації все навпаки. Безвіз - це перекривання тієї ціни, яка була заплачена. Економіку зруйновав не безвіз, це зробили олігархи, ті політики і політична еліта, яка жива до сих пір, і, на жаль, знаходиться у владі. Вони формувалися 25 років і руйнували економіку. Вони тоді думали не про безвіз, а про те, як напхати кишені. Війна почалася також не через безвіз. Війна почалася через політичні протистояння. Тому безвіз - це радість Порошенко", - підкреслила нардеп.

Також ішлося про заяву Олександра Турчинова про новий формат захисту від гібридної війни Росії на Донбасі.

Україна повинна завершити антитерористичну операцію і перейти на новий формат захисту країни від російської агресії, вважає глава РНБО. За словами Турчинова, настав час перейти на новий формат, який дозволяє ефективно захистити Україну від гібридних методів війни, які Росія застосовує проти нашої країни.

"Прийшов час не просто визнати окупованими деякі регіони Донецької і Луганської областей, а чітко, на законодавчому рівні визначити засади державної політики щодо їх звільнення. Необхідна ефективна технологія захисту країни, а для цього законодавчо потрібно надати президенту право застосовувати ЗСУ та інші військові формування проти гібридної агресії з боку РФ", - заявив Турчинов.

Крім цього, обговорили звіт місії ОБСЄ про ситуацію на сході України, надзвичайний стан в Авдіївці, те, що британський таблоїд Daily Mail помилково назвав Крим частиною РФ, можливе посилення санкцій проти РФ, пенсійну реформу.

Сьогодні підбиваємо "Суб'єктивні підсумки дня" разом з позафракційним народним депутатом Надією Савченко.


Loading...