Слухати
Слухати

Суб'єктивні підсумки дня (11.07)

12.07.2017

Серед обговорюваних тем в ході підсумкової вечірньої програми на NewsOne були законопроект про реінтеграцію Донбасу; голосування Верховної Ради за зняття депутатської недоторканності; закон Савченко; завершення ратифікації асоціації Україна-ЄС; а також питання в'їзду в Україну іноземців за біометричними паспортами з 2018 року і намір Омеляна ініціювати звільнення директора аеропорту Бориспіль через зрив договору з Ryanair.

За словами нардепа, "закон Савченко" діє не так, як планувалося. Савченко зазначила, що причиною є корупція і вплив кримінального світу на судову систему.

"Система правосуддя розуміє, що гроші потрібно звідти вимити, щоб не залишати їх в кримінальному світі. ... Вони думають, чому б не почати вимивати ці гроші з однієї тіні в іншу - до себе в кишеню. Так кримінальний світ робить злочинним світ правосуддя . Це та система, де вони завжди можуть домовитися ", - зазначила Савченко.

Нардеп повідомила про намір розробити новий закон, враховуючи помилки "закону Савченко".

"Я думаю над новим законом. Я сподіваюся, що цього разу врахую всі свої помилки від свого єдиного закону, щоб він міг принести користь", - підкреслила Савченко.

Крім цього, прокоментували голосування Верховної Ради за зняття депутатської недоторканності з народних депутатів Андрія Лозового, Євгенія Дейдея, Олеся Довгого, Борислава Розенблата, а також Максима Полякова.

Також, висловилися з приводу наміру Омеляна ініціювати звільнення директора аеропорту Бориспіль через зрив договору з Ryanair.

"Суб'єктивні підсумки дня" підводимо разом з позафракційним народним депутатом, Героєм України Надією Савченко.


Loading...