Слухати
Слухати

Суб'єктивні підсумки дня (08.06)

09.06.2017

У підсумковій програмі прокоментували роботу поліції, що попередила провокації перед концертом української співачки Ірини Білик в Одесі.

"Я була дуже здивована перед концертом, що надійшла така інформація (про підготовку провокацій активістів - ред.). Я про неї не знала ... І хотіла, щоб поліція мене підтримала", - підкреслила вона.

Білик заявила, що її шанувальники хвилювалися через можливу провокацію. Вона висловила подяку правоохоронцям і "тим людям, які були в цьому задіяні, всім, хто турбувався". "Знаєте, моє серце, моя справа, життя і творчість чисті. Мені ні в чому собі дорікнути, що я щось не так зробила", - заявила Білик.

За словами співачки, українцем треба розуміти, що "ми артисти, які любимо і віримо в Україну". "Нам нема чого боятися. Ми йдемо з відкритим серцем до своєї публіки, яка нас чекає. Ніхто нам не заборонить любити один одного", - підсумувала Білик.

Також обговорили рішення Верховної Ради законодавчо закріпити курс на членство в НАТО.

Народні депутати в четвер, 8 червня, підтримали законопроект, що визначає курс на членство в НАТО як основу зовнішньої політики держави. Цей законопроект під авторством Андрія Парубія та номером 6470 передбачає подальше поглиблення співпраці України з Північноатлантичним альянсом з метою отримання членства в організації. При цьому курс на вступ в НАТО відтепер є основою зовнішньої політики.

Крім цього, йшлося про скандальні газові контракти Юлії Тимошенко з "Газпромом" 2009 року, плани ще одного лоукостера зайти в цьому році в Україну, роботу Войцеха Балчуна на посаді голови "Укрзалізниці".

Традиційно в четвер підводимо "Суб'єктивним підсумки дня" підводимо з українським громадським і політичним діячем, бізнесменом Євгеном Червоненком.

Подписывайся на NewsONE в Telegram. Узнавай первым самые важные новости.

Loading...