Слухати
Слухати

"Суб'єктивні підсумки" (12.09)

12.09.2017

В ході програми обговорили повернення Михайла Саакашвілі в Україну, виключення МВФ земельної реформи зі списку обов'язкових для України, 72-у Генеральну асамблею ООН, де буде обговорюватися питання введення миротворців на Донбас, пенсійну та медичну реформи, засудження Угорщиною і Румунією української реформи освіти.

Надія Савченко заявила, що відмовиться від звання Герой України, коли повністю розчарується в людях.

"Відмовитися від Героя, який нічого в принципі не дає, крім тієї зірки, яка лежить удома в шухляді, я завжди встигну і виберу момент. Навіть не так. Я собі призначила момент. Коли я розчаруюсь в українцях настільки, що буду вважати, що більше не вартують українці того, щоб за них боротися - я відмовлюся від Героя України", - сказала Савченко.

Коментуючи ситуацію з Михайлом Саакашвілі і його поверненням в Україну, Савченко заявила, якщо на місці колишнього президента Грузії був би простий українець, то його заламали б ще на кордоні, притягли б до відповідальності і за ним не бігала б Прикордонна служба.

Крім цього, Савченко переконана, що в шоу з екс-губернатором Одеської області програли всі політики, тому що виглядають просто смішно і абсурдно.

"Вони програли Україну на світовому рівні. Всі політики починаючи від президента і закінчуючи Михайлом Саакашвілі" - сказала нардеп.

Традиційні "Суб'єктивні підсумки" вівторка разом з позафракційним народним депутатом Надією Савченко.

Подписывайся на NewsONE в Telegram. Узнавай первым самые важные новости.

Loading...