Слухати
Слухати

"Суб'єктивні підсумки" (09.11)

10.11.2017

У студії обговорили новину про те, що в київському парку вандали зрізали бронзову обробку з Вічного вогню, рішення уряду зайнятися захистом бізнесу від правоохоронців, запобіжний захід для другого учасника смертельного ДТП в Харкові, суперечки з питань історії між Україною і Польщею.

Євген Червоненко розповів про свій візит до Страсбурга.

"Ми з моїм другом головою Європейської партії Миколою Катеренчуком зустрічалися з багатьма європарламентарями, були на деяких засіданнях. Ми хотіли почути і донести своє, почути температуру по палаті, що про нас думають, адже коли прилетіли, ми просто заради експерименту пішли не в віконце all passports, всі паспорта, включаючи Китай, а пішли, де члени ЄС, Швейцарія з нашим біометричним паспортом. До моєї радості, у нас без слів прийняли паспорта, не зробили жодного зауваження, ми пройшли, як члени ЄС фактично", - сказав Червоненко.

Також, за словами Червоненка, найбільшою помилкою України є розмови про титульну націю.

"Найбільша помилка - це розмови про титульну націю. Ось ці розмови і підняття на п'єдестал того, що не треба було чіпати", - сказав він.

Крім цього, Червоненко не виключає, що Україна може залишитися без безвизу з Європою.

Традиційно в четвер підводимо "Суб'єктивні підсумки" разом з громадським і політичним діячем, бізнесменом Євгеном Червоненком.

Подписывайся на канал NewsONE в Youtube. Смотри первым самые важные новости.

Loading...