Слухати
Слухати

"Суб'єктивні підсумки" (09.09)

11.09.2017

На телеканалі NewsOne обговорили звернення Петра Порошенка до депутатів з трибуни парламенту, пропозицію Порошенка провести референдум про вступ України в НАТО, питання створення в Україні єдиної помісної церкви, процес декомунізації в Україні, питання про введення миротворців ООН на Донбас, реформу освіти, рейтинг політичних сил в Україні, повернення Михайла Саакашвілі в Україну 10 вересня.

Анна Герман, коментуючи виступ Петра Порошенка в Раді, заявила, що вона боїться, що президент сам вірить в те, що він говорить.

"Я розумію, що президент не може сіяти зневіру в людей, але я боюся іншого. Я боюся, що він сам вірить в те, що він говорить. Якщо президент вірить, що ми вже вибралися з прірви, то чи президент не знає реального стану речей, або він знаходиться в полоні неправдивих фактів, які йому неправильно подають, чи інтерпретують"- сказала Герман.

Також Герман додала, що народи не падають у прірву, а в неї падає влада.

Крім цього, за словами політика, дуже важливо, щоб влада змогла відновити довіру народу, а для цього потрібно говорити більш щиро.

"Потрібно просто говорити, як воно є, і люди завжди зрозуміють і пробачать, якщо люди розуміють, що їм говорять правду, з ними говорять щиро, а не намагаються їм якось затуманити світ і подати факти в якомусь перекрученому вигляді" - сказала колишня нардеп.

У суботу традиційно підводимо "Суб'єктивні підсумки" разом з Ганною Герман.

Подписывайся на NewsONE в Telegram. Узнавай первым самые важные новости.

Loading...