Слухати
Слухати

"Суб'єктивні підсумки" (08.09)

09.09.2017

В ході ефіру обговорили вибух авто в центрі Києва, плани Михайла Саакашвілі повернутися в Україну 10 вересня, звернення Петра Порошенка до народних депутатів з трибуни ВР, питання про введення миротворців ООН на Донбас.

Нагадаємо, що в п'ятницю, 8 вересня, в центрі столиці, біля Бессарабської площі вибухнув автомобіль Toyota. В результаті події помер громадянин Грузії Тимур Махаурі. Також в машині знаходилася жінка і дитина, яких доставили в лікарню.

Світлана Крюкова, коментуючи подію, провела паралелі з вбивством в березні цього року Дениса Вороненкова.

"Шокуючий теракт, тому що він трапився в центрі міста, в світлий час доби. Пам'ятаю, коли в останній раз щось схоже також відбулося в центрі міста, це був теракт, який всіх вразив і викликав масу питань, це було вбивство Вороненкова", - сказала Крюкова, і додала, що ця подія вселила неспокій в городян.

Ігор Гужва, в свою чергу, заявив, що версій вбивства Тимура Міхаурі може бути багато.

"У цьому випадку може бути будь-який слід, враховуючи особистість пана Тимура Міхаурі. Це людина, яка мала дуже цікаву біографію", - сказав Гужва і підкреслив, що ім'я Міхаурі вперше стало відомо, коли його затримали в Туреччині по підозрі в убивстві чеченців, які там ховалися від Росії.

П'ятничні "Суб'єктивні підсумки дня" підводимо з творцями газети "Страна.ua" Ігорем Гужвою та Світланою Крюковою.

Подписывайся на канал NewsONE в Youtube. Смотри первым самые важные новости.

Loading...