Слухати
Слухати

"Суб'єктивні підсумки" (06.08)

07.08.2017

В ході ефіру на телеканалі NewsOne поговорили про Ірину Бережну, Донбас, дозвіл на проживання в Польщі, санкції США проти РФ, закон про Конституційний суд України, ситуацію навколо позбавлення Михайла Саакашвілі українського громадянства, встановлення лічильників тепла і води.

В'ячеслав Піховшек вважає, що в Україні є багато ЗМІ, які не хочуть припинення війни на Донбасі.

"Треба розуміти, що є ЗМІ, які виступають за війну. Вони це роблять з різних причин. Так хочуть їхні західні спонсори, або наші українські місцеві олігархи, або ті, хто в даний час здійснює українську владу, тобто, ті, хто отримує вигоду через війну, або хоча б зберігає службове становище. Є журналісти, які хочуть продовження війни, бо цього хочуть їх власники", - сказав він, і при цьому, пояснив, як потрібно сприймати інформацію, яку доносять ЗМІ.

Також Піховшек думає, що багато з тих, хто поїхав до Європи, після введення безвізу, не повернуться назад в Україну.

"За перший місяць безвізового режиму між Україною і Європейським союзом, тобто після 11 червня, кордон між Україною і ЄС перетнули 1 мільйон 800 тисяч українців. Однак поки дуже важко сказати, скільки цих людей поїхало, щоб повернутися, а скільки щоб залишитися", - заявив Піховшек, додавши, що повернуться ті, кому є на що повертатися в Україну.

Традиційно в неділю підводимо "Суб'єктивні підсумки" з журналістом і телеведучим В'ячеславом Піховшеком.

Подписывайся на NewsONE в Facebook. Узнавай первым самые важные новости.

Loading...