Слухати
Слухати

"Суб'єктивні підсумки" (05.08)

06.08.2017

Під час ефіру говорили про загибель екс-нардепа Ірини Бережної, санкції ЄС проти Польщі, пенсію чоловіка королеви Єлизавети II принца Філіпа, початок "торгової війни" Кремля і США, безвізовий режим з ЄС.

Коментуючи смерть Ірини Бережної, Анна Герман заявила, що екс-нардеп була борцем за мир в Україні.

"Сьогодні пішла від нас Ірина Бережна - депутат Верховної Ради України кількох скликань, член "Партії регіонів", член фракції "Партії регіонів", людина, яка останнім часом найбільше запам'яталася зусиллями для того, щоб в Україні був мир, і боротьбою за збереження назви проспекту Ватутіна в Києві. Можливо, колись одну з вулиць, які ведуть до цього проспекту, назвуть ім'ям Ірини", - сказала Герман.

Також Герман допустила, що дії Барака Обами були для Росії більш вигідні, ніж позиція Дональда Трампа.

"Тепер, коли я згадую висловлювання на кшталт "чорний характер" - це так характеризувати Обаму в Москві, то, я думаю, що цей "чорний характер" був більш приємний і вигідний Росії, ніж "білий характер", на який сподівалася Росія", - сказала Герман.

Крім цього, за словами екс-нардепа, багато українців почали залишати батьківщину після введення безвізу.

"Ми бачимо, як люди, користуючись безвізовим режимом, масово виїжджають. Десятки тисяч людей виїжджають за кордон і ми позбавляємося найактивнішої частини суспільства, тих людей які повинні були б мати можливість розвивати себе тут", - сказала політик, додавши, що в зв'язку з цим Україна буде виглядати провінційно.

У суботу традиційно підводимо "Суб'єктивні підсумки" разом з Ганною Герман.

Подписывайся на NewsONE в Facebook. Узнавай первым самые важные новости.

Loading...