Слухати
Слухати

"Суб'єктивні підсумки" (04.12)

04.12.2017

Увечері в студії обговорили блокування телеканалу NewsOne, марш "За народний імпічмент", проект держбюджету-2018, земельну реформу в Україні, новину про те, що в Україні підвищився прожитковий мінімум.

Максим Гольдарб заявив, що каналу NewsOne багато людей висловили підтримку у зв'язку з блокуванням.

"Багато про що розповідали в цей день. Ви добре знаєте, що відбувалося з каналом, ви добре знаєте, що величезна кількість людей висловила каналу підтримку, багато збиралося їхати сюди, перегляди збільшилися в рази, рейтинги ростуть", - сказав глава організації.

Також Гольдарб додав, що навіть ті, хто раніше не дивився NewsOne, вже почали це робити.

"Навіть той факт, що спробували облити журналістську команду каналу брудом не спрацював, і навпаки люди кажуть: "ми ніколи не дивилися раніше, але тепер дивитися будемо обов'язково і дивимося", - сказав він.

Крім цього, за словами Гольдарба, треба віддати належне каналу, що це майданчик для виступу і полеміки абсолютно різних сил.

При цьому глава громадської організації переконаний, що на NewsOne звучить багато правди, яка "у когось переповнила чашу терпіння".

Нагадаємо, що в неділю, 3 грудня невідомі люди в балаклавах заблокували вхід на телеканал NewsOne. Радикали незгодні з редакційною політикою каналу і позицією його власника Євгенія Мураєва. Так звані "активісти" стверджують, що не підуть поки канал не змінить свою редакційну політику, а його власник не принесе вибачення. На події під каналом вже відреагували Петро Порошенко, Арсен Аваков та ряд інших високопоставлених чиновників.

Традиційні "Суб'єктивні підсумки" з головою громадської організації "Громадський аудит" Максимом Гольдарбом.

Подписывайся на NewsONE в Telegram. Узнавай первым самые важные новости.

Loading...