Слухати
Слухати

"Суб'єктивні підсумки" (03.08)

04.08.2017

У студії поговорили про громадянство політиків, суду  справі Януковича, про закон про Конституційний суд, а також про багато іншого.

Коментуючи заяву МОЗ про те, що в Уляни Супрун немає проблем з громадянством, і вона є громадянкою України, Євген Червоненко заявив, що здати американський паспорт - це не дуже легке завдання.

"Я готовий руку покласти на стіл і вибачитися, якщо вони здали американські паспорти. Точно так, як не здавала його колишня міністр фінансів Яресько. Тому що багато хто з українців скаже, що вона хвора. І здати американський паспорт, наскільки я знаю, не так легко, особливо маючи доходи і історію", - сказав Червоненко, додавши, що США жорстко захищають і жорстко контролюють своїх громадян.

Також політик сподівається на те, що президентські вибори в Україні пройдуть демократично.

"Буде той президентом, кого ви виберете. Але найголовніше, щоб ми пройшли це демократично, без крові і розуміючи, що за цією спекою прийде осінь і почнуть приходити фантастичні рахунки", - сказав він.

Крім цього, Червоненко вибачився за телеведучого Миколу Вересня, який облив водою гостя в прямому ефірі. За словами політика, вода в обличчя - це не для телебачення.

Також Червоненко наголосив, що страх ніколи не призводить до перемоги, а тільки до політичної або фізичної смерті.

Традиційно в четвер підводимо "Суб'єктивні підсумки" разом з громадським і політичним діячем, бізнесменом Євгеном Червоненком.

Подписывайся на канал NewsONE в Youtube. Смотри первым самые важные новости.

Loading...