Слухати
Слухати

Станіслав Бєлковський в "Бацман Live" (12.09)

12.09.2017

У студії говорили про повернення Михайла Саакашвілі в Україну, дружбу Володимира Путіна і Юлії Тимошенко, список можливих наступників Путіна: від особистих охоронців до Кадирова, двійників Путіна і Кім Чен Ина, особисте життя Володимира Путіна, шляхи вирішення конфлікту на Донбасі.

Гість програми Станіслав Бєлковський заявив, що Михайлу Саакашвілі потрібно йти до Києва і показати, що він політик, який претендує на лідерство.

"Я думаю, що все-таки потрібно уподібнитися Наполеону Бонапарту і гордо-гордо йти на Київ, але не відразу на Київ. Він, здається, збирається до Чернівців ... Повільно-повільно без єдиного пострілу і українського паспорта дійти до Києва в супроводі групи впливових політиків, депутатів, громадських діячів, беручи їх з собою, залучаючи до свого табору, і доводячи, що Саакашвілі - це не просто ексцентричний джентльмен, який використовує Україну, як політичний майданчик, а й політик, який всерйоз претендує на лідерство і здатний обгрунтувати свої претензії на лідерство своїми успіхами в Грузії"- сказав Бєлковський.

Також Бєлковський додав, що Грузія після Саакашвілі стала набагато кращою, ніж була до нього.

"Різниця є. І це зробив Саакашвілі. Тому говорити, що він вміє тільки піаритися, а управляти великими сутностями не може - це неправильно" - сказав телеведучий.

Крім цього, на думку гостя програми, дії влади під час прибуття Саакашвілі в Україну це "дитячий лепет", який зробив Саакашвілі спочатку переможцем.

Гість спільного проекту NewsOne і інтернет-видання "Гордон" з Олесею Бацман - російський письменник і телеведучий Станіслав Бєлковський.

Подписывайся на NewsONE в Telegram. Узнавай первым самые важные новости.

Loading...