Слухати
Слухати

Сергій Тарута у "Великому інтерв'ю" з Юлією Литвиненко (06.09)

06.09.2017

На телеканалі NewsOne обговорили питання розміщення миротворців ООН на Донбасі, хід проведення основних реформ в Україні, початок підготовки до опалювального сезону, стан парламентської коаліції у Верховній Раді, металургію і машинобудування в Україні, реформу децентралізації.

Сергій Тарута під час програми, коментуючи можливість введення миротворців на Донбасі, заявив, що головне створити безпеку на лінії розмежування, а далі, щоб миротворці були і на кордоні між Україною і Росією.

Також, на думку Тарути, те, що Росія допустила можливість введення миротворців на Донбас, це заслуга спецпредставника США в Україні Курта Волкера.

"Україна не була головною в цих переговорах. Більш того, ми бачимо і знаємо, що немає прямого контакту між Росією і Україною, тому це треба записувати на перемогу США" - сказав нардеп.

Крім цього, на думку депутата, влада не дуже багато робить для того, щоб дипломатія була ефективною в питанні вирішення конфлікту на Донбасі. У зв'язку з цим західні політики постійно закликають до переговорів.

Також гість програми зазначив, що Білорусь не буде комфортним місцем для всіх учасників переговорів щодо ситуації на сході України, тому для цього діалогу він запропонував Відень.

Депутат, при цьому, заявив, що для Петра Порошенка найважливіші особисті перемоги і особистий піар.

Гість програми "Велике інтерв'ю" з Юлією Литвиненко - позафракційний народний депутат Сергій Тарута.


Loading...