Слухати
Слухати

Сергій Куніцин у "Хронології" з Литвиненко та Головановим (12.06)

13.06.2017

У прямому ефірі відновили хронологію подій дня, серед яких отримання безвіза з ЄС, сміттєвий колапс у Львові, а також антикорупційні мітинги в Росії.

Президент України Петро Порошенко привітав українців зі вступом в дію безвізового режиму з Європою, а також розповів про подальші плани щодо інтеграції з Європою.

Також президент розповів про те, що вже більше чотирьох мільйонів українців отримали біометричні паспорти, що становить 10% від усього населення України. Біометричні паспорти будуть видаватися і після відкриття кордонів, оскільки "безвіз - це сьогодні і назавжди". "Тепер ми працюємо над тим, щоб безвіз був доступний для великої кількості українців. Відкриваємо лоукост, знижуємо ціни на квитки. В моїх переговорах з лідерами країн-член ЄС, ми почали боротьбу за скасування плати за мобільний роумінг для українців, а також збільшуємо можливості прикордонних пунктів пропуску" - повідомив Порошенко.

Також ішлося про проблеми у Львові. У понеділок, 12 червня, Львівська міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняла офіційне рішення про необхідність оголосити Львів зоною надзвичайної екологічної ситуації.

"Організатори "сміттєвої" блокади можуть починати святкувати. У нас дійсно не залишилося інших можливостей для уникнення екологічного лиха. Трималися рік! Повірили також в підписи держчиновників під меморандумом про зняття блокади. Виявилося, даремно повірили", - висловився мер міста Садовий.

Гість програми "Хронологія" з Василем Головановим і Юлією Литвиненко: народний депутат Сергій Куніцин.


Loading...