Слухати
Слухати

"Ранок на NewsOne": Розслідування вбивства Ноздровської (05.01)

05.01.2018

У студії обговорили вбивство Ноздровської, новину, що в Сирії в порту "Тартус" на арештованому судні "застрягли" 10 українських моряків, подорожчання продуктів, новину, що фігурантам "справи рюкзаків Авакова" зняли браслет і дозволили виїжджати з Києва, заяву Мін'юсту, що новий етап обміну утримуваних обговорять 5 січня.

Олександра Решмеділова заявила, що новина про вбивство Ірини Ноздровської захлеснула весь інформаційний простір.

"Давайте розуміти, що ця ситуація, цей випадок сколихнув суспільство, тому що було оприлюднено саме після новорічних свят, це була одна з найгучніших новин і вона, в принципі, захлеснула весь інформаційний простір", - сказала гостя програми.

Також Решмеділова додала, що її насторожує попит на альтернативні слідчі дії.

"Мене особливо насторожує, що існує попит на альтернативні, скажімо так, слідчі дії. Є, наприклад, і якісь приватні агентства, які будуть допомагати, велика кількість активістів, тобто, багато небайдужих, але все це говорить, що частина зобов'язань безпосередньо поліції, безпосередньо наших правоохоронців та інших додаткових служб, які займаються цією справою, заочно вже не справляються з цією справою", - сказала політолог.

Нагадаємо, що тіло Ноздровської знайшли 1 січня. Правозахисниця кілька років займалася розслідуванням загибелі своєї сестри Світлани, яку в 2015 році на смерть збив племінник судді Вишгородського району.

Гостя програми "Ранок на NewsOne" з Максом Назаровим, Діаною Панченко та Ангеліною Пичик - Решмеділова Олександра, політичний експерт.


Loading...