Слухати
Слухати

Порошенко розповів про проблеми в забезпеченні ЗСУ

27.04.2016

У ЗСУ є дефіцит нових видів амуніції і високоточних боєприпасів. Таку заяву зробив президент під час презентації нових і модернізованих зразків озброєння і військової техніки ракетних військ і артилерії.

"По-перше, вкрай незадовільним є рівень забезпечення військ сучасними радіолокаційними комплексами і лазерними далекомірами, в тому числі приладами нічного бачення з функцією далекоміра", - зазначив президент.

Разом з тим він підкреслив, що армії не вистачає програмного забезпечення для управління вогнем по противнику з використанням комп'ютерних планшетів і кишенькових комп'ютерів.

"По-третє, критичним є відсутність в підрозділах розвідки безпілотних комплексів розвідки. І, нарешті, більш ніж очевидною є необхідність оснащення артилерійських підрозділів сучасними технічними засобами контрбатарейної боротьби дальньої дії, причому як вітчизняного виробництва, так і отриманих в рамках міжнародного співробітництва", - підкреслив український лідер.

Крім цього президент заявив про необхідність відпрацювання питання поставки в ЗСУ високоточних боєприпасів: "Це окрема задача підприємствам і керівництву "Укроборонпрому".

Подписывайся на NewsONE в Facebook. Узнавай первым самые важные новости.
Loading...