Слухати
Слухати

Парубій: Верховна Рада звернулася до Ради Європи з проханням допомогти у звільненні Савченко

18.04.2016

У понеділок, 18 квітня, Верховна Рада звернулася до Парламентської асамблеї Ради Європи з проханням зробити все можливе, щоб якомога швидше звільнити засуджену в Росії до 22 років ув'язнення українську льотчицю, народного депутата Надію Савченко.

Про це заявив голова парламенту України Андрій Парубій, відкриваючи засідання погоджувальної ради керівників фракцій, комітетів і груп у понеділок в Києві ..

"Ми звертаємося до Парламентської асамблеї Ради Європи зробити все можливе, щоб якомога швидше Надія Савченко була на Батьківщині, була поруч з нами. І я впевнений, що ми докладемо максимум зусиль, щоб це рішення було приємно якомога швидше", - заявив він.

Крім того, Парубій нагадав, що на засіданні Парламентської асамблеї Ради Європи в Страсбурзі одним з питань якраз буде проведення дебатів по Савченко.

"Ми розуміємо, що вся відповідальність за це лежить на президентові Путіні (президент РФ Володимир Путін - ред.). Ми розуміємо, що переговори (про її звільнення - ред.) йдуть дуже складно", - сказав він.

Як повідомляв NewsOne раніше, Надія Савченко відмовилася від допомоги російських лікарів.

Подписывайся на NewsONE в Telegram. Узнавай первым самые важные новости.
Loading...