Слухати
Слухати

Парубій назвав пріоритетний напрямок роботи Ради, під його керівництвом

14.04.2016

Новообраний сьогодні, 14 квітня, голова Верховної Ради України Андрій Парубій заявив, що під його керівництвом оборонна сфера буде пріоритетним напрямком роботи парламенту, передає РБК-Україна.

"Як голова Верховної Ради України, я перш за все, буду робити пріоритет на законопроектах, які стосуються оборонної сфери. Наша країна перебуває у війні з російським окупантом і ця сфера для мене була і залишається ключовою і пріоритетною. Підтримка армії, підтримка сектора оборони і безпеки ", - підкреслив Парубій.

Разом з тим спікер парламенту назвав і інші пріоритетні сфери діяльності парламенту: боротьба з корупцією, реформування судової системи, завершення реформування парламенту, налагодження роботи між парламентом і урядом.

Нагадаємо, у четвер, 14 квітня, Верховна Рада України обрала своїм спікером Андрія Парубія. Відповідне рішення підтримали 284 парламентарія при мінімально необхідних 226. Таким чином, нардепи підтримали його відкликання з посади першого віце-спікера ВР.

Крім того, раніше ВРУ обрала Володимира Гройсмана на пост прем'єр-міністра України і підтримала його відставку з посади голови ВР.

Як повідомляв NewsOne, раніше представники Єврокомісії заявили, що перше, що повинен зробити новий Кабінет міністрів на чолі з новообраним прем'єром Володимиром Гройсманом - це повернути довіру українського народу.

Loading...