Слухати
Слухати

Олексій Мушак у програмі "Початок" з Оленою Кирик (08.08)

08.08.2017

Під час ефіру говорили про справи нардепів Розенблата і Полякова, участь Саакашвілі в пікеті біля посольства РФ в Литві, а також про модернізацію робочих місць депутатів за 7 мільйонів гривень.

Коментуючи ситуацію з Максимом Поляковим, народний депутат Олексій Мушак заявив, що це скликання зняло дуже багато депутатських недоторканностей.

"Ця Верховна Рада зняла більше депутатської недоторканності, ніж всі скликання разом узяті до цього", - сказав Мушак.

Також нардеп припустив, що восени будуть нові подання про зняття депутатської недоторканності, і парламент буде їх підтримувати. При цьому, політик додав, що не боїться зняття з себе недоторканності.

"Я 32 роки прожив без депутатської недоторканності і нормальні, щасливі були роки", - сказав депутат.

Крім цього, нардеп додав, що перевіряти потрібно не тільки парламентаріїв, а й співробітників правоохоронних органів, зокрема, суддів, співробітників ГПУ, поліції.

Також політик вважає, що повністю позбавляти депутатів імунітету не варто, однак можна було б обмежити їх в обсязі цього імунітету.

"Ніякого спеціального дозволу на арешт бути не повинно в разі, якщо депутат був затриманий на місці злочину, вбивства, побиття і тд", - заявив Мушак, при тому додавши, що по всіх інших питаннях нардеп повинен бути захищений, так як голосує за дуже важливі рішення, тому на нього можуть впливати.

Гість студії NewsOne з Оленою Кирик: народний депутат Олексій Мушак.

Подписывайся на NewsONE в Facebook. Узнавай первым самые важные новости.

Loading...