Слухати
Слухати

Олексій Кучеренко у "Великому інтерв'ю" з Юлією Литвиненко (07.09)

07.09.2017

В ході ефіру обговорили рівень тарифів на комунальні послуги в Україні, питання субсидій, відсутність гарячої води в Києві, початок підготовки до опалювального сезону.

Олексій Кучеренко заявив, що українці часто голосують за тих, хто побудував їм у дворі лавку або дитячий майданчик.

Гість програми також зазначив, що весь тарифний процес в Україні спрямований проти людини.

"Беруся стверджувати, що сьогодні весь тарифний процес в сфері природних монополій, вони називаються природними монополіями, це водо, газо, тепло постачання, там весь тарифний процес, вся система регулювання спрямована проти людини. Це насос з викачування грошей" - сказав Кучеренко.

Політик також нагадав, що після розпаду СРСР більшість громадян отримали лише квартири, а деяким дісталися великі заводи.

"Більшість українців в результаті приватизації спадщини СРСР отримали єдине - це квартири. Хтось отримав цукеркові фабрики, хтось металургійні комбінати, хтось обленерго, по 10 штук, хтось по 50 облгазів", - сказав гість програми

Також, за словами Кучеренка, модернізація старого житлового фонду повинна стати однією з найважливіших тем в Україні, так як самі люди не зможуть вирішити це питання.

"Розраховувати, що нещасні, бідні люди, яких 2/3 в цих хрущовках живе, що вони самі це потягнуть? Це єрунда" - сказав колишній міністр.

Гість програми "Велике інтерв'ю" з Юлією Литвиненко - міністр з питань житлово-комунального господарства 2007 - 2010 Олексій Кучеренко.

Подписывайся на NewsONE в Telegram. Узнавай первым самые важные новости.

Loading...