Слухати
Слухати

"Наслідки" з Литвиненко: Подання на зняття недоторканності з Добкіна (12.07)

13.07.2017

В ході вечірньої програми обговорили важливі і актуальні теми, зокрема зняття депутатської недоторканності з народного депутата від Опозиційного блоку Михайла Добкіна. Крім того прокоментували перспективу скасування інституту депутатської недоторканності; перспективу продовження роботи парламенту; пенсійну, медичну і реформу освіти; обшуки в ДП НЕК "Укренего"; шляхи виходу з парламентської кризи.

У середу, 12 липня, Регламентний комітет Верховної Ради почав розгляд подання Генпрокуратури щодо народного депутата від Опозиційного блоку Михайла Добкіна.
ГПУ побачила в діях Добкіна ознаки умисного змови групи осіб для зловживання службовим становищем та сприяння шахрайству з метою заволодіння 78 га земельних ділянок у Харкові нормативною вартістю понад 220 млн грн.

У свою чергу, нардеп прийшов на засідання Регламентного комітету з адвокатом. Крім того, він заявив про намір звернутися до депутатів з проханням зняти з нього депутатську недоторканність. Також, він приніс документи, які підтверджують його невинність.
Регламентний комітет Верховної Ради України визнав законним і мотивованим лише одне подання глави Генпрокуратури України Юрія Луценка на нардепа від фракції "Опозиційний блок" Михайла Добкіна - про надання згоди на притягнення його до кримінальної відповідальності.

Крім того, після засідання профільного комітету Генпрокурор України Юрій Луценко заявив, що на засіданні Верховної Ради буде наполягати на розгляді всіх трьох подань на нардепа Михайла Добкіна.

За словами нардепа, він радий рішенню регламентного комітету і підкреслив, що не збирається тікати з країни.

Гості програми "Наслідки" з Юлією Литвиненко - позафракційний народний депутат, голова політичної ради партії "За життя" Євген Мураєв і Михайло Добкін від фракції "Опозиційний блок".

Подписывайся на NewsONE в Facebook. Узнавай первым самые важные новости.

Loading...