Слухати
Слухати

"Наслідки" з Головановим: Перетин Михайлом Саакашвілі українського кордону (11.09)

11.09.2017

У студії обговорили перетин Михайлом Саакашвілі українського кордону, дисциплінарну і політичну відповідальність Саакашвілі і його соратників, які незаконно потрапили в Україну, "мінування" КПП "Шегині".

Нагадаємо, що колишній голова Одеської ОДА Михайло Саакашвілі повернувся в Україну. Політика практично на руках внесли на територію країни його прихильники. Після перетину державного кордону третій президент Грузії поїхав до Львова, де зустрівся з мером Андрієм Садовим. За словами екс-президента Грузії, до Києва він поки їхати не збирається, а в Україні знаходитися легально.

Валентин Наливайченко, який був разом з Саакашвілі під час перетину кордону, заявив, що у польських прикордонників не виникло до них ніяких питань і вони побажали їм щасливої ​​дороги.

За словами Наливайченка, на українському кордоні у них почалися перешкоди і їм повідомили про те, що КПП заміновано, проте евакуацію проводити ніхто не захотів.

Також під час ефіру на телефонному зв'язку з'явився Сергій Каплін та заявив, що було ініційовано створення робочої групи, яка займеться розслідуванням законності отримання Михайлом Саакашвілі громадянства, питанням законності позбавлення колишнього губернатора громадянства, а також питанням законності перетину Саакашвілі українського кордону.

Крім цього, під час ефіру на телефонному зв'язку з'явився і сам Михайло Саакашвілі. Він заявив, що його український паспорт передали прямо в Адміністрацію президента.

Гість програми "Наслідки" з Василем Головановим - громадський діяч, екс-глава СБУ Валентин Наливайченко.

Подписывайся на канал NewsONE в Youtube. Смотри первым самые важные новости.

Loading...