Слухати
Слухати

"Наслідки" з Головановим і Литвиненко: Безстрокова акція протесту під НБУ (12.09)

12.09.2017

В ході програми обговорили безстрокову акцію протесту під стінами Нацбанку, повернення Михайла Саакашвілі в Україну, потрапляння Саакашвілі і ряду нардепів в список сайту "Миротворець".

Нагадаємо, що в Києві, біля будівлі НБУ мітингують активісти, які вимагають повернути вкрадені гроші і притягнути до відповідальності керівництво Нацбанку.

Євгеній Мураєв заявив, що керівництво Національного банку України - це основні подільники з виведення грошей в офшори.

"Я абсолютно чітко розумію, що основним подільником виводу грошей в офшори є якраз керівництво НБУ. Тому що НБУ - це той регулятор і той орган, який адмініструє і бачить кожен платіж" - сказав народний депутат.

Також, на думку політика, Валерія Гонтарєва повинна бути притягнута до відповідальності.

"Гонтарєва - ключовий свідок по всіх злочинах, які відбувалися в корупційному полі за останні три роки, і вона повинна бути притягнута до відповідальності" - сказав нардеп.

Однак депутат вважає, що ця влада не буде сама себе притягувати до відповідальності.

"Я не вірю, що ця влада сама себе буде притягати до відповідальності. Швидше за все, вона буде відповідати вже після позачергових виборів до парламенту, формування нового уряду та силового блоку" - сказав Мураєв.

Гість програми "Наслідки" з Василем Головановим і Юлією Литвиненко - позафракційний народний депутат, лідер політичної ради партії "За життя" Євгеній Мураєв.

Подписывайся на NewsONE в Telegram. Узнавай первым самые важные новости.

Loading...