Слухати
Слухати

"Наслідки" з Головановим: Чи повинні депутати захищати Україну на Донбасі? (14.07)

14.07.2017

В ході вечірньої програми обговорили важливі і актуальні теми, зокрема чи повинні депутати захищати Україну на Донбасі.

У п'ятницю, 14 липня, народний депутат Євген Дейд отримав осколкове поранення, перебуваючи в Адеевке. Народний обранець перебував у лікарні, де йому зробили операцію. За інформацією лікарів, в результаті поранення життєво-важливі органи зачеплені були.

У свою чергу народний депутат Ігор Мосіцчук повідомив, що Дейд потребує переливання крові.
Пізніше командир полку "Київ" Віталій Сатаренко заявив, що стан здоров'я пораненого поблизу Авдіївки народного депутата Євгена Дейдея не є критичним.

"Євген Дейд був, на жаль, поранений в зоні проведення АТО. Він тривалий час перебував в Авдіївці. Допомагав нашому, і іншим підрозділам, які там виконують бойові завдання. Наскільки мені відомо, його стан не критичний. Він зараз в госпіталі. Йому вже надали первинну допомогу. він під наглядом лікарів ", - сказав він.

Народний депутат Надія Савченко не бачить нічого страшного в пораненні її колеги Євгена Дейдея в районі Авдіївки на Донбасі.

"Щодо поранення, як військова людина, я вам скажу, то нічого страшного в цьому не бачу і, слава Богу, що живий. Поранень там дуже багато. Хлопців наших там гине дуже багато. Ну плюс мінус один народний депутат. Уже давно звикли, що наших НЕ народних депутатів, а людей вважати статистикою і цифрами. Тому можна починати рахувати статистикою народних депутатів ", - сказала вона.

Також під час вечірньої програми обговорили справу Михайла Добкіна і догляд Верховної Ради на канікули.

Гості програми "Наслідки" з Василем Головановим - народний депутат Надія Савченко та Григорій Шверк.

Подписывайся на NewsONE в Telegram. Узнавай первым самые важные новости.

Loading...