Слухати
Слухати

"Наслідки" з Головановим: Чи потребує українська мова додаткового захисту? (15.06)

16.06.2017

Депутати прокоментували обшуки в офісі НАЗК у заступника голови відомства Руслана Радецького.

Обшук був санкціонований Печерським районним судом міста Києва за клопотанням Генеральної прокуратури України. Слідчі дії проводилися за фактом використання завідомо підроблених документів та подачі їх до Київської міської кваліфікаційної комісії адвокатури з метою отримання свідоцтва на право заняття адвокатською діяльністю. За підозрою у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 4 статті 358 "Підроблення документів, печаток, штампів та бланків" Кримінального кодексу України відкрито провадження.

Сам Радецький заявив, що знав про обшуки заздалегідь: "Я не знаю, хто проводить обшуки, тому що мене не пустили в мій кабінет. Я знаю тільки той факт, що зранку було рішення суду, яке надали голові НАЗК Наталії Корчак і вона дозволила пройти в мій кабінет .... Про обшуки я дізнався від журналістів. Мене ніхто не повідомив про це".

Він зазначив, що проводячи обшуки, правоохоронці втручаються в роботу НАЗК і ставлять під сумнів об'єктивність проведених перевірок.

Також ішлося про закон про захист української мови і проект "Європейський вал", який потребує додаткового фінансування.

Гості програми "Наслідки" з Василем Головановим - народні депутати Наталія Кацер-Бучковська від фракції "Народний фронт" і Олена Сотник від фракції "Самопоміч".


Loading...