Слухати
Слухати

"Наслідки" з Головановим: Чи буде ефективною зустріч Трампа і Порошенка? (19.06)

20.06.2017

В ході обговорення дали оцінку факту майбутньої зустрічі президентів США і України Дональда Трампа та Петра Порошенка, а також затримання охоронця нардепа Борислава Розенблата з сумкою повної доларів.

У понеділок, 19 червня, президент Петро Порошенко вирушив до Сполучених Штатів Америки з робочим візитом. Під час зустрічі Трампа і Порошенко планується обговорити виконання сторонами зобов'язань в рамках Мінських угод, допомогу реформам в Україні, питання двостороннього співробітництва України та США, а також санкцій проти РФ.

Відзначимо також, що в ЗМІ з'явилася інформація про те, що співробітники НАБУ в одному з київських ресторанів на вулиці Володимирській затримали охоронця народного депутата від "Блоку Петра Порошенко" Борислава Розенблата за підозрою в одержанні неправомірної вигоди.

За словами ж самого Розенблата, який вийшов на зв'язок зі студією по телефону, арешт охоронця народного депутата Борислава Розенблата детективами НАБУ при отриманні хабара в 200 тисяч доларів - провокація "чистої води".

За його словами, він проводив робочу зустріч з представницею арабської компанії, яка зацікавлена у видобутку бурштину в Україні. "Це була робоча ситуація, коли людина звернулася до мене. Я з нею знайомий понад рік ... Вона залучалася до роботи над законопроектом про легалізацію видобутку бурштину. Вона є представником арабської компанії, яка хоче отримати легальну можливість добувати бурштин в Україні", - розповів Розенблат.

Також ішлося про мітинги батальйону "Айдар".

Гості програми "Наслідки" з Василем Головановим - народні депутати Сергій Рудик від фракції "Блок Петра Порошенко" і Сергій Соболєв від фракції "Батьківщина".

Подписывайся на NewsONE в Facebook. Узнавай первым самые важные новости.

Loading...