Слухати
Слухати

Надія Савченко у програмі "Початок" з Василем Головановим (07.07)

08.07.2017

В ході програми прокоментували рішення Регламентного комітету підтримати зняття недоторканності з Борислава Розенблата, процедуру імпічменту президента.

Крім цього, Надія Савченко розповіла, чи піде на парламентські вибори. Політик стверджує, що їй не місце серед депутатів Верховної Ради наступного скликання, оскільки в парламент повинні прийти нові люди, які ніколи ще не працювали в політиці.

Савченко при цьому зазначила, що за ту точку зору, яку вона відстоює, її часто називають "неписьменною" в політиці. Позиція народного депутата має на увазі під собою те, що в парламенті повинні з'явиться нові люди, які до цього ще ніколи не працювали в політичних відомствах. "Свою точку зору я пояснюю так, що є апарат Верховної Ради, де в спеціалізованих комітетах люди пишуть закони. Ніхто з них ні разу не балотувався на місце народних депутатів, але при цьому займаються депутатською роботою. І я сильно сумніваюся, що серед них ні з кого вибирати", - заявила Савченко.

Також Савченко зазначила, що у стресовій ситуації в Україні потрібно застосовувати "шокову терапію", а не намагатися зберігати класичну демократію.

Депутат припустила, що коли-небудь вона захоче стати головою сільради і розвивати якесь конкретне село. "Вибір завжди є в житті. Але Верховна Рада сьогодні - це сатанинський вертеп, де є ляльководи і маріонетки.

Гостя програми "Початок" з Василем Головановим - народний депутат Надія Савченко.


Loading...