Слухати
Слухати

Михайло Добкін в "Бацман Live" (29.08)

29.08.2017

У студії обговорили події на сході України 2014 року, відносини між Україною і Росією, вбивство Євгена Жиліна в Росії, рівень сепаратистських настроїв в Харкові, роль Ріната Ахметова в подіях 2014 року на Донбасі, відносини між Михайлом Добкіним і Геннадієм Кернесом.

Михайло Добкін зізнався, що за час в політиці на нього вчинили замах один раз, в день, коли вистрілили в Геннадія Кернеса.

За словами Добкіна, він знає, хто хотів його вбити, але це не допоможе розкрити злочин.

"Сьогодні володіти інформацією, яка може допомогти в розкритті злочину - це не те ж саме, що розкрити злочин. Сьогодні дуже багато хто знає, хто краде, хто покриває, хто поступає проти совісті і проти закону, але толку від цих знань? В країні не працює закон, в країні розтоптано право", - сказав Добкін.

Також політик заявив, що Янукович йому розповідав, що по дорозі з Межигір'я в нього стріляли і був поранений один його охоронець.

Крім цього, за словами Добкіна, якби Янукович залишився в Україні і загинув би, то про нього згадували лише в хорошому ракурсі.

"Йому треба було залишитися і померти поруч з тими, хто готовий був померти разом з ним за ту Україну, яку ми, на жаль, втратили" - заявив Добкін.

Гість спільного проекту інтернет-видання "Гордон" і телеканалу NewsOne з Олесею Бацман - народний депутат від фракції "Опозиційний блок" Михайло Добкін.

Подписывайся на NewsONE в Telegram. Узнавай первым самые важные новости.

Loading...