Слухати
Слухати

Микола Томенко у "Великому інтерв'ю" з Василем Головановим (13.06)

14.06.2017

В ході відвертої розмови прокоментували можливість вступу України в НАТО, введення в силу рішення про безвізовий режим між Україною і ЄС, а також інші актуальні теми.

Референдум не є обов'язковою умовою для вступу України в НАТО, вважає Томенко.

"Я взагалі не розумію, для чого сьогодні проводити референдум. Принцип такий: можна провести консультативний референдум, але коли ми, як мінімум, виконаємо те, за що беремо зобов'язання", - зазначив він.

Він порадив ознайомитися зі щорічною програмою співпраці України з НАТО на сайті Адміністрації президента. "Програма складена на 77 сторінок. І якщо ми виконаємо ці умови, то у нас і поліція буде нормальною, і СБУ, і прокуратура. Мені здається, що Україна просто насмішить Європу і США. Коли нас ніхто не запрошує, а ми на свої бюджетні гроші політтехнологічно проведемо референдум, це такий маніпуляторний елемент. Потрібно творити армію, змінювати країну, а референдум проведемо, коли нас запросять", - підкреслив Томенко.

Крім цього, йшлося про початок дії безвіза з ЄС. Президент України Петро Порошенко привітав українців зі вступом в дію безвізового режиму з Європою, а також розповів про подальші плани щодо інтеграції з Європою.

Також президент розповів про те, що вже більше чотирьох мільйонів українців отримали біометричні паспорти, що становить 10% від усього населення України. Біометричні паспорти будуть видаватися і після відкриття кордонів, оскільки "безвіз - це сьогодні і назавжди". "Тепер ми працюємо над тим, щоб безвіз був доступний для великої кількості українців. Відкриваємо лоукост, знижуємо ціни на квитки. В моїх переговорах з лідерами країн-член ЄС, ми почали боротьбу за скасування плати за мобільний роумінг для українців, а також збільшуємо можливості прикордонних пунктів пропуску" - повідомив Порошенко.

Гість "Великого інтерв'ю" з Василем Головановим - народний депутат попередніх скликань, громадський і політичний діяч Микола Томенко.

Подписывайся на NewsONE в Telegram. Узнавай первым самые важные новости.

Loading...