Слухати
Слухати

Міклош буде співпрацювати з Кабміном

15.04.2016

Словацький політик Іван Міклош очолить групу підтримки реформ при Кабміні.

Про це сказав прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час години запитань до уряду у Верховній Раді, передає "Лівий берег".

"В уряді буде створено спеціальне ядро, куди увійде група фахівців, ми повідомимо про це на наступному тижні. Очолить цих фахівців - вже є попередня домовленість - Іван Міклош, це буде група підтримки реформ", - заявив він.

Раніше Гройсман заявляв про те, що бачить Міклоша безпосередньо в складі уряду, оскільки той зарекомендував себе як реформатор.
Міклош був міністром приватизації, віце-прем'єром-міністром економіки, міністром фінансів, а також депутатом Народної Ради Словаччини.
З лютого 2015 року Міклош був радником міністра фінансів Наталії Яресько та міністра економіки Айвараса Абромавичуса. В травні 2015 року його разом з головою інвесткомпанії "Драгон Капітал" Томашем Фіалою та музикантом Святославом Вакарчуком зареєстрував громадську організацію "Центр економічної стратегії". Однак Міклош відхилив пропозицію Гройсмана, оскільки посада міністра в українському уряді не дозволила б йому зберегти словацьке громадянство.
Раніше Newsone повідомляв, що міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр закликав новообраного прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана продовжити курс розпочатих раніше реформ.

Подписывайся на канал NewsONE в Youtube. Смотри первым самые важные новости.
Loading...