Слухати
Слухати

Максим Гольдарб у "Великому інтерв'ю" з Василем Головановим (07.07)

08.07.2017

Одними з найважливіших тем інтерв'ю стали ситуація з нарахуванням в Україні субсидій, а також діяльність "Нафтогазу".

Субсидія - це обман, придуманий для заспокоєння людей, щоб змусити їх звикнути до нових злодійських тарифів і комунальних рахунків, запевняє Гольдарб.

Гольдарб також зазначив, що сьогодні державні машини спрямовані на те, щоб не давати субсидій людям. "В кінці 2016 року прем'єр-міністр Гройсман сказав, що уряд виділяє 47 млрд гривень, яких вистачить для забезпечення субсидій. Проте, міністр ЖКГ Геннадій Зубко назвав цифри в 117 або 118 млрд гривень, що є більш правдивими даними. Ми бачили документ - меморандум з МВФ, підписаний Гонтаревою, Гройсманом і Порошенком, де вони взяли на себе зобов'язання скоротити кількість субсидій і ввести абонплату за газ і підключення батарей до тепломережі", - додав Гольдарб.

На сьогодні в Україні є 60 млрд гривень заборгованості по комунальних платежах, про що повідомив Гольдарб. При цьому, 29,2 млрд грн з них - це те, що не виплатили люди, а 32 млрд - не виплачені державою субсидії.

Керівник "Публічного аудиту", крім того, згадав події 2014 року, коли одним з перших своїх указів президент України Петро Порошенко створив Національну комісію з регулювання в сферах енергетики і комунальних послуг, що за словами Гольдарба, не була екстреною потребою. "З цим указом не потрібно було поспішати, до того ж, він не вписується в Конституцію. Але так склалася картинка пазла, в яку дуже добре вписується і "Нафтогаз". Саме тому компанія повинна бути ліквідована, а всі біди повинні розслідуватися" - додав Гольдарб.

Крім цього, прокоментували засідання Регламентного комітету з депутатської недоторканності Розенблата, питання імпічменту президента України, гральний бізнес в Україні.

Гість "Великого інтерв'ю" з Василем Головановим - голова громадської організації "Публічний аудит" Максим Гольдарб.

Подписывайся на NewsONE в Facebook. Узнавай первым самые важные новости.

Loading...