Слухати
Слухати

Луценко: Порошенко розглядає на посаду генпрокурора не менше чотирьох кандидатів

14.04.2016

На посаду генерального прокурора президент України Петро Порошенко має не менше чотирьох кандидатур. Таку заяву зробив голова фракції "Блок Петра Порошенка" Юрій Луценко.

"Я, слава богу, не є єдиним кандидатом. У президента є як мінімум чотири кандидатури, і він визначиться. Я дуже сподіваюся, що ця чаша пройде повз мене", - підкреслив Луценко.

Разом з тим він зазначив, що на його думку, кандидат повинен бути "ззовні прокуратури, який зможе зламати цю модель карального і корумпованого органу".

За словами Луценка, його обрадувало "заява блохи проти дусту - це коли все керівництво ГПУ виступило проти Луценка. Це дуже добре".

Нагадаємо, 12 квітня в Раду внесли проект закону про внесення змін до деяких законодавчих актів про діяльність Генеральної прокуратури та Державного бюро розслідувань, які дозволять призначати на посаду генпрокурора осіб, які не мають прокурорського стажу, але мають стаж роботи в галузі права не менше п'яти років.

11 квітня працівники Генеральної прокуратури, серед яких чотири заступники генпрокурора - Юрій Столярчук, Юрій Севрук, Роман Говда і Олег Заліско - звернулися до президента України Петру Порошенко і голові Верховної Ради Володимиру Гройсману з закликом не призначати генпрокурором людини без відповідного досвіду роботи.

Перед цим голова фракції БПП Юрій Луценко заявив, що готовий очолити Генпрокуратуру за умови внесення змін до законодавства щодо кваліфікаційних вимог до кандидата на посаду генпрокурора в частині юридичної освіти і 10 років юридичної діяльності в правовій площині.

Як повідомляв NewsOne, раніше Луценко заявив, що уже погоджена кандидатура на посаду міністра з питань АТО.

Подписывайся на канал NewsONE в Youtube. Смотри первым самые важные новости.
Loading...