Слухати
Слухати

Гузь і Голуб у "Великому ефірі" зі Світланою Орловською (17.05)

18.05.2017

У студії NewsOne обговорили проект закону пенсійної реформи.

Після проведення пенсійної реформи вік виходу на пенсію в Україні залишиться на рівні 60 років, проте для цього потрібно буде мати 25 років страхового стажу. Крім цього реформа передбачає можливість "докупити" стаж: "Якщо ти не маєш кількох років до 25 років страхового стажу і не досяг 60 років, то ти можеш це компенсувати шляхом внесків до пенсійного фонду", - зазначив Гройсман.

На думку Голуба, підвищення пенсійного віку в Україні відстрочить вирішення проблеми дефіциту пенсійного фонду.

"Ми не можемо збільшувати пенсійний вік, оскільки це шлях, який відстрочить вирішення проблеми, тому що діра не покривається", - підкреслив Голуб.

На його думку, цей "ситуативний" шлях вирішить проблему лише на короткий проміжок часу.

Водночас прокоментували заборону інтернет-ресурсів РФ на території України.

Згідно з введеним в дію указом, інтернет-провайдери повинні заблокувати доступ до російських соціальних мереж, в тому числі "ВКонтакте" і "Одноклассники", а також сайтам Mail.Ru Group і "Яндекса". Також заборонений доступ до сайтів антивірусних компаній "Лабораторія Касперського" і DrWeb. Крім того, санкції передбачають заборону на мовлення та блокування активів телеканалів РБК, "ТВ Центр", ВГТРК, "НТВ Плюс" і "Зірка", ТНТ і ряду інших російських ЗМІ. Згідно з документом, під санкції також потрапили ABBYY, "Софтлайн груп", "1С", "Корпорація" Парус "і ряд інших IT-компаній.

Також ішлося про підписання у Страсбурзі рішення про лібералізацію візового режиму між Україною і ЄС.

Гості "Великого ефіру" зі Світланою Орловською - народні депутати Ігор Гузь від фракції "Народний фронт" і Владислав Голуб, позафракційний.

Подписывайся на NewsONE в Facebook. Узнавай первым самые важные новости.

Loading...