Слухати
Слухати

Горбатюка намагаються усунути від розслідування справ часів Майдану

20.04.2016

У середу, 20 квітня, народний депутат України від фракції БПП Сергій Лещенко заявив, що заступник генпрокурора Юрій Столярчук намагається відсторонити від розслідування справ часів Майдану начальника управління спеціальних розслідувань Генпрокуратури Сергія Горбатюка.

Про це він заявив на брифінгу у Верховній Раді.

"Нам стало відомо, що стосовно пана Горбатюка готується повідомлення про підозру. Намагаються відкрити кримінальне провадження стосовно керівника управління спеціальних розслідувань за статтею "халатність", - зазначив Лещенко.

За його словами, це робиться з метою усунути Горбатюка від розслідування справ Майдану під вигаданим приводом - нібито начальник управління спецрозслідування "погано розслідує" іншу справу, про події 2 травня 2014 року в Одесі.

Крім того, за словами Лещенка, через такий тиск вже звільнений один з ключових співробітників управління, начальник відділу Ігор Слободяник - він написав рапорт на звільнення з-за того, що "постійно стикається з тиском з боку керівництва Генпрокуратури".

"За нашими даними, це системний тиск на пана Горбатюка і його команду, які старанно розслідують справу Майдану і справу санкційного списку - за цим тиском стоїть пан Столярчук ... Він намагався відправити Горбатюка до Львівської області, він постійно викликає Горбатюка на наради і провокує підозри по Горбатюку ", - підкреслив Лещенко.

Loading...