Слухати
Слухати

Дмитро Андрієвський vs Юрій Чижмарь у "Дуелі" з Миколою Вереснем (26.05)

27.05.2017

У програмі обговорили проект нової пенсійної реформи.

Раніше в Кабміні схвалили проект пенсійної реформи. Зокрема, після проведення пенсійної реформи вік виходу на пенсію в Україні залишиться на рівні 60 років, проте для цього потрібно буде мати 25 років страхового стажу. При цьому реформа передбачає можливість "докупити" стаж.

Водночас Гройсман підкреслив, що підвищення пенсій для 9 млн українців пройде в жовтні, а з 1 січня 2018 року відбудеться осучаснення пенсій для військових пенсіонерів.

"Коли я почув про продаж страхового стажу, я зрозумів, що у нас прем'єр - ринковик, а значить можна буде, як на ринку, купити стаж, продати стаж, передати у спадок. Це жарт, звичайно. Гройсман не розібрався в причинах, чому у нас солідарна система прогнулася. А вона зробила це через три чинники. Перший - гроші в тіні. Гройсман на посаді спікера Ради сам говорив, що у нас 200 млрд грн в тіні. Так виводьте їх. Друге - немає програм для підтримки українських сімей, щоб збільшити населення. Третє - міграційна політика неправильна, люди виїжджають за кордон", - розповів Чижмарь.

Крім цього, ішлося про ринок землі в Україні, співпрацю МВФ і України, можливий реванш проросійських сил в Україні.

Гості програми "Дуель" з Миколою Вереснем - народні депутати Дмитро Андрієвський від фракції "БПП" і Юрій Чижмарь від фракції "Радикальна партія Олега Ляшка".


Loading...