Слухати
Слухати

Держзвинувачення визначилося з покаранням для російських ГРУшників

15.04.2016

Державне обвинувачення просить тюремного ув'язнення терміном на 15 років і конфіскації майна для російських спецназівців Олександра Александрова та Євгена Єрофєєва.

Під час судових дебатів саме про таке покарання попросив представник держобвинувачення Максим Крим, передає Інтерфакс-Україна.

"Прошу Єрофєєва ... визнати винним в скоєнні злочинів ... та призначити покарання у вигляді 15 років ... З конфіскацією майна", - сказав представник держобвинувачення.

Аналогічні терміни покарання запропоновано для Александрова.

Прокурор Ігор Німченко, в свою чергу, сказав, що повністю доведений той факт, що Александров і Єрофєєв - російські військові, які виконували наказ свого командування.

"Є повне підтвердження факту агресивної війни російського спецназу ... Професійні військовослужбовці виконували наказ свого командування на ведення агресивної війни", - заявив він.

Згідно з українським законодавством, після виступу в судових дебатах, сторони можуть обмінятися репліками, після чого надається останнє слово обвинуваченим. Після закінчення останнього слова, суд виходить до нарадчої кімнати для винесення вироку.

Loading...