Слухати
Слухати

Данія наполягає на продовженні антиросійських санкцій

19.04.2016

Уряд Данії має намір наполягати на продовженні санкцій Європейського Союзу щодо Російської Федерації з огляду на загострення ситуації на Донбасі.

При цьому ця позиція не буде змінюватися до того моменту, поки не будуть в повному обсязі виконані Мінські угоди. Про це заявив прем'єр-міністр Данії Ларс Расмуссен на спільній прес-конференції з президентом України Петром Порошенко.

"Я хотів би висловити стурбованість тим, що в останні місяці відбувається ескалація насильства на сході України. Сподіваюся, що політичне обговорення в "нормандському форматі" призведе до певного прогресу. Запевняю вас в тому, що Данія буде виступати за те, щоб санкції ЄС проти Росії підтримувалися і тривали, поки не будуть повністю виконані Мінські домовленості ", - сказав прем'єр Данії.

За словами Расмуссена, його країна підтримує суверенітет і територіальну цілісність України.

"З самого початку конфлікту на Донбасі Данія підтримує посилення України шляхом залучення фондів НАТО і посилення моніторингової місії ОБСЄ. Я сьогодні також підписав домовленість про те, щоб направити мовних експертів з Данії на захід України для того, щоб вони надавали підтримку місії канадських експертів", - підсумував він.

Подписывайся на NewsONE в Telegram. Узнавай первым самые важные новости.
Loading...