Слухати
Слухати

Андрій Єрмолаєв у програмі "Початок" з Василем Головановим (10.08)

10.08.2017

В ході ефіру обговорили чергове засідання в справі держзради Януковича, показання поспреда України Сергєєва в ООН у справі держзради Януковича, прощання з екс-нардепом Іриною Бережною, прогноз Юрія Гримчака про повернення Донбасу в 2018 році, перебування російських військ біля кордонів України.

Нагадаємо, що суд над Віктором Януковичем перенесли на 15 серпня. Сьогодні Оболонський районний суд переглянув відеодокази, які представили прокурори, а саме відео засідання Ради Федерації РФ, де проголосували за підтримку звернення Путіна про дозвіл ввести війська на територію України.

За словами політолога Андрія Єрмолаєва, з перших днів, головна загроза справи Януковича була в тому, що вона но перетвориться на фарс.

"Куди більш серйозне питання полягає в тому, по-перше, в чому саме винен Янукович і як правильно формулювати звинувачення. По-друге, як стало можливим, що російська влада змогла спочатку за допомогою "зелених чоловічків", а потім і регулярних військ увійти на територію України", - сказав він, додавши, що українська сторона не дуже зацікавлена ​​у відновленні хронології цього питання.

Крім цього, Єрмолаєв підкреслив, що потрібно правильно сформулювати звинувачення Януковичу.

"Головне звинувачення, яке потрібно сформулювати Януковичу складається в клятві злочинця. Як глава держави він приніс клятву, яка є не просто риторичним текстом, а є його зобов'язанням", - заявив Єрмолаєв.

Гість програми "Початок" з Василем Головановим - політолог Андрій Єрмолаєв.

Подписывайся на NewsONE в Telegram. Узнавай первым самые важные новости.

Loading...