Слухати
Слухати

Андрій Лозовий vs Борислав Розенблат у "Дуелі" з Миколою Вереснем (09.06)

10.06.2017

На початку програми прокоментували голосування у Верховній Раді по медичній реформі.

Верховна Рада в першому читанні підтримала законопроект №6327 про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів, який є частиною медичної реформи.

"Україна - єдина європейська країна, яка не має державної страхової медицини ... Для пані Супрун найважливіше, коли гроші йдуть за пацієнтом. Згоден, ніхто в світі не буде відмовлятися від такої системи. Але на що вистачає цих коштів? Тільки на те, щоб вона пішла в поліклініку і зробила собі якесь обстеження? Цього мало, тому що людина повинна ще зробити планову операцію, пройти реабілітацію. Грошей на це не вистачає, де будуть брати решту грошей? З кишень людей", - зазначив Розенблат.

Також прокоментували рішення члена НАЗК Руслана Рябошапки подати у відставку.

"Підтримуючи вимоги суспільства і уряду, з метою якнайшвидшого налагодження ефективної роботи Національного агентства з питань запобігання корупції, я сьогодні подав до Кабінету міністрів України заяву про відставку з посади члена агентства", - написав він.

Як стверджує Рябошапка, сьогодні ситуація в Національному агентстві вимагає негайного вирішення. Затягування з цим дискредитує не тільки ідею ефективного органу щодо попередження корупції, але і значно посилює розчарування українського населення в можливості досягти відчутних результатів у подоланні корупції.

Крім цього, обговорили пенсійну реформу, законопроект про вільний обіг зброї.

Гості програми "Дуель" з Миколою Вереснем - народні депутати Андрій Лозовий і Борислав Розенблат.


Loading...