Слухати
Слухати

Андрій Футей у "Великому вечорі" з Литвиненко (14.11)

14.11.2017

Під час програми обговорили дипломатичні відносини США і України, діяльність української діаспори в США, проект бюджету на 2018 рік, допомогу США в конфлікті з Росією, справу Пола Манафорта, міграцію українських науковців в США, відхилення РФ майже всіх пропозицій США щодо розміщення миротворців на Донбасі, інформацію про те, що військовий бюджет США передбачає виділення Україні коштів на закупівлю летального зброї.

Андрій Футей заявив, що США підтримує Україну і завдяки роботі Українського конгресового комітету.

"Все, що відбувається, підтримка, яка йде від американського Конгресу від американського Сенату та рівно, що підтримка така, яка є від міністра оборони Америки Меттіса - це все завдяки роботі наших членів", - сказав гість програми.

Також Футей зізнався, що в США підтримували в.о міністра охорони здоров'я Уляну Супрун.

"Ми дуже підтримували в.о міністра Уляну Супрун. Вона приїжджала до нас в Америку, ми їй допомагали із зустрічами в американському Конгресі, американському Сенаті. Я розумію, ті реформи, які вона пропонувала і ті, які пройшли - це не по-американській моделі. Кожен знає, що ми в Америці маємо велику боротьбу щодо медичної страховки і медичної реформи. Щось треба було робити", - сказав він.

Крім цього, Футей додав, що для Уляни Супрун привозили в Україну американських аналітиків.

Гість студії "Великого вечора" з Юлією Литвиненко - голова Українського конгресового комітету Америки Андрій Футей.

Подписывайся на NewsONE в Facebook. Узнавай первым самые важные новости.

Loading...