Слухати
Слухати

"20/22" з Литвиненко та Ярошенком: Як ви ставитеся до заборони інтернет-ресурсів РФ в Україні? (16.05)

17.05.2017

Головною темою програми стала заборона в Україні ряду російських ЗМІ та інтернет-ресурсів, серед яких "ВКонтакте" і "Одноклассники".

Згідно з введеним в дію указом, інтернет-провайдери повинні заблокувати доступ до російських соціальних мереж, в тому числі "ВКонтакте" і "Одноклассники", а також сайтам Mail.Ru Group і "Яндекса". Також заборонений доступ до сайтів антивірусних компаній "Лабораторія Касперського" і DrWeb. Крім того, санкції передбачають заборону на мовлення та блокування активів телеканалів РБК, "ТВ Центр", ВГТРК, "НТВ Плюс" і "Зірка", ТНТ і ряду інших російських ЗМІ. Згідно з документом, під санкції також потрапили ABBYY, "Софтлайн груп", "1С", "Корпорація" Парус "і ряд інших IT-компаній.

При цьому в інтернет-асоціації України наголосили, що оператори технічно не готові реалізувати такі механізми, в результаті подібні рішення неможливо втілити на 100%.

Варто відзначити, що в Росії рішення української влади заблокувати використання російських соціальних мереж та інтернет-ресурсів назвали порушенням міжнародного права. Водночас голова РНБО Олександр Турчинов закликав інтернет-провайдерів уже зараз почати блокувати заборонені російські ресурси. За його словами, заборонити використання російських соціальних мереж "Вконтакте" і "Одноклассники" запропонувала Служба безпеки України.

Також у студії йшлося про позбавлення Андрія Артеменка депутатського мандата, співробітництво України з МВФ.

Гості програми "20/22" з Юлією Литвиненко та Вадимом Ярошенком - народні депутати Максим Курячий від фракції "БПП" і Сергій Власенко від фракції "Батьківщина". Гість альтернативної студії - політолог Сергій Таран.

Подписывайся на канал NewsONE в Youtube. Смотри первым самые важные новости.

Loading...