Слухати
Слухати

"20/22" з Литвиненко та Ярошенком: Повернення депутатів до роботи (15.05)

16.05.2017

Друга частина програми почалася з обговорення прес-конференції президента Петра Порошенка.

Зокрема, глава держави заявив, що через тиждень, у неділю, 21 травня, президент Петро Порошенко проведе переговори з канцлером Німеччини Ангелою Меркель. За його словами, в ході переговорів буде обговорюватися порядок майбутнього засідання в "нормандському форматі".

Також Порошенко прокоментував шанси піти на другий термін. Він зазначив, що на цей момент про це рано говорити. Він уточнив, що до виборів президента ще майже два роки, а тому говорити на цю тему передчасно.

Крім цього, президент підкреслив, що голова Національного банку України Валерія Гонтарева поки не пішла у відставку. Він уточнив, що місяць тому Гонтарева тільки заявила про свою відставку і написала відповідну заяву. Однак в Раді для її відставки і підтримки нового кандидата потрібно знайти голоси. При цьому глава держави підтвердив, що у нього вже є кандидати на пост голови Нацбанку.

Також в студії обговорили переговори в Мінську і заяву Надії Савченко про те, що процес обміну полоненими політизований, повідомлення Василя Грицака про антиукраїнські акції в Рівному 10 травня, повернення депутатів до роботи в парламенті після місячної перерви, перспективи земельної реформи в Україні.

Гості програми "20/22" з Юлією Литвиненко та Вадимом Ярошенком: народні депутати Ігор Мосійчук та Валерій Пацкан. Гість в альтернативній студії: політолог Дмитро Співак.

Подписывайся на канал NewsONE в Youtube. Смотри первым самые важные новости.

Loading...